BEPS CRS FATCA IRS EV OV SSL сертифікати для безпечної передачі інформації Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

Про OECD BEPS CRS FATCA IRS IDES і сертифікати ссл

OECD - Organisation for Economic Co-operation and Development Організація економічного співробітництва та розвитку є унікальним об'єднанням, в якому уряди демократичних країн з ринковою економікою спільно працюють над вирішенням соціально-економічних проблем і проблем управління, що виникають в умовах глобалізації, а також вивчають можливості, які вона надає. (Www.oecd.org).

BEPS - Base erosion and Profit Shifting Це міжнародний проект боротьби з виведенням грошей в офшори та ухиленням від оподаткування. BEPS передбачає системні заходи спрямовані на боротьбу з зловживаннями і використанням пільгових режимів оподаткування з використанням конвенцій про уникнення подвійного оподаткування. Українські банки повинні збирати інформацію про фінансові операції компаній і приватних осіб та направляти її до країни податкової резиденції бенефіціарів.

Про особу чи компанію збирається інформація щодо ім'я, місця проживання, дати і місця народження, ідентифікаційного податкового номера власника рахунку, номери рахунків, отримані доходи від активної діяльності, отримані доходи від пасивних операцій (дивіденди, роялті), а також залишку на рахунках на кінець звітного року.

CRS - Єдиний стандарт автоматичного обміну фінансовою інформацією. Стандарт СRS передбачає щорічний автоматичний обмін інформацією між компетентними органами країн, які приєдналися до конвенції. СRS визначає, яка саме фінансова інформація підлягає накопиченню та автоматичному обміну, а також суб'єктів, які уповноважені на виконання цих завдань. Цей стандарт є орієнтиром, який Україна має використовувати за основу для внесення змін до національного законодавства.

FATCA - Foreign Account Tax Compliance Act – це закон, який регулює оподаткування іноземних рахунків. Згідно із законом FATCA всі банки і інші фінансові інститути зобов'язані передавати в податкову службу США IRS дані про своїх іноземних клієнтів - номери рахунків, суми, обороти і т.д. В американській системі оподаткування незалежно від місця проживання, будь-який американець зобов'язаний декларувати свої доходи та сплачувати податки в США. Світова практика зміни податкової резидентності фізичною особою в силу постійного проживання в іншій державі тут не застосовується. FATCA вимагає від Українських банків в односторонньому порядку передавати податковим органам США інформацію про рахунки американських податкових резидентів. Для виконання цих вимог українськими банками уряд підписав угоду з США про запровадження FATCA, яку ратифіковано Парламентом.

IRS - Internal Revenue Service - державний орган Федерального уряду Сполучених Штатів Америки, який займається збором податків і контролює дотримання законодавства про оподаткування.

* FATCA (Foreign Account Tax Compliance Act) - американський закон, який регулює оподаткування іноземних рахунків. Основна мета цього закону - запобігти ухиленню від сплати податків американськими громадянами, які проживають за межами США. Відповідно до закону FATCA, всі банки та інші фінансові установи будь-якої країни зобов’язані передавати дані про своїх закордонних клієнтів до IRS США (номери їх рахунків, суми на цих рахунках, оборот рахунку). Передача усіх даних про клієнтів в IRS США здійснюється за допомогою спеціального веб-додатку IDES (International Data Exchange Service), який забезпечує захист переданої інформації. Додаток IDES працює у всіх сучасних браузерах.

Для реєстрації в системі IDES банк або будь-яка інша фінансова установа насамперед повинні отримати сертифікат SSL, який необхідний для автентифікації цієї установи, а також для захисту переданих даних від попадання в руки зловмисників. Сертифікат приватного ключа використовується для підписання та розшифровки повідомлень, які надсилаються від відправника до IRS і назад. Щоб отримати доступ до системи IDES, вам потрібно зареєструватися через офіційний веб-сайт IDES. Користувачі повинні ввести дійсний GIIN та надати сертифікат на реєстрацію.

Отже, якщо Вам необхідно відправляти звіти по FATCA в податкову службу США, Вам потрібно отримати спеціальний SSL-сертифікат, який є довіреним в IRS. Саме такий SSL-сертифікат Ви можете придбати на нашому сайті.

Довірені сертифікати ССЛ для здачі звітності в IDES

DigiCert
Basic SSL OV ->>>

27.9 грн на добу
1 рік - 10184 грн.

DigiCert
Basic SSL EV ->>>

41.44 грн на добу
1 рік - 15124 грн.