Verified Mark сертифікати для пошти Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

Сертифікати VMC стандарту BIMI показують логотип вашої компанії в папці «Вхідні»

Verified Mark сертифікати для пошти

VMC - це тип цифрового сертифікату стандарту стандарту BIMI (Brand Indicators for Message Identification), який підтверджує справжність логотипу, прив'язаного до домену відправника електронної пошти. Сертифікати VMC стандарту BIMI показують логотип вашої компанії в папці «Вхідні» вашого поштового клієнта BIMI (https://bimigroup.org/BIMI) - це новий стандарт електронної пошти, який дозволяє брендам відображати призначені перевірені логотипи для аутентіфіцированних повідомлень електронної пошти. Крім очевидної переваги брендингу, BIMI покликаний стимулювати використання DMARC і допомагає боротися зі спамом / фішингом. BIMI дає значний стимул впровадження DMARC, що значно скорочує шахрайство при використанні пошти.

Сертифікат перевіреної марки (VMC) - це цифровий сертифікат, який підтверджує справжність вашої організації для відображення логотипу BIMI. Сертифікати Verified Mark забезпечують кілька ключових функцій:

Як і сертифікати SSL / TLS, сертифікати з перевіреною міткою будуть видаватися довіреними сторонніми центрами сертифікації після отримання акредитації. Поточний план передбачає, що сертифікати з перевіреною міткою повинні бути обов'язковими для активації BIMI в домені. DigiCert - один з перших центрів сертифікації, що приєдналися до цієї ініціативи - вже випущений підтверджений VMC сертифікат для CNN.com

Як працює BIMI?

Щоб BIMI працював необхідно:

Поштовий клієнт перевіряє URL-адресу, вказану в полі сертифіката, де зберігається логотип. Потім поштовий сервер перевірить, чи підтверджує сертифікат опублікований логотип. Після успішної перевірки логотипу поштовий клієнт відображає логотип поруч з повідомленням в папці вхідних повідомлень одержувача.

Оскільки поштові клієнти відображають перевірені логотипи компаній, відмінність між реальними і підробленими електронними листами буде чіткішою, і це може допомогти користувачам визначити і уникнути шахрайських електронних листів. Мало того, перевірені логотипи поліпшать репутацію бренду і сприяють розкрутці бренду. BIMI підвищує стимул для компаній впроваджувати DMARC, який дійсно допомагає постачальникам електронної пошти виявляти і відхиляти електронні листи шахраїв. Переваги стандарту BIMI сприяє значному поширенню DMARC, що робить більш безпечним відправку та отримання повідомлень.