FATCA EV OV SSL сертифікати для передачи данных в IRS International Data Exchange Service IDES Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

SSL сертифікати для FATCA и IRS IDES

Для того щоб відправляти звіти по FATCA в IRS, необхідно отримати спеціальний DigiCert SSL-сертифікат, який є довірений в IRS.

FATCA - Foreign Account Tax Compliance Act – це закон, який регулює оподаткування іноземних рахунків. Згідно із законом FATCA все банки і інші фінансові інститути зобов'язані передавати в податкову службу США IRS дані про своїх іноземних клієнтів - номери рахунків, суми, обороти і т.д.

Закон про податкову звітності по закордонних рахунках. Основна мета закону - перешкодити ухиленню від сплати податків американськими громадянами, які проживають за межами США. Є два варіанти взаємодії

  1. фінансові організації здають звітність податковим органам своїх країн, а ті відправляють її в Службу внутрішніх доходів США
  2. організації здають звітність безпосередньо в американське відомство

Передача даних про клієнтів в IRS здійснюється за допомогою спеціального веб-додатки IDES International Data Exchange Service, яке захищає передану інформацію. Для отримання доступу до середовища IDES необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті IDES https://www.ides-support.com
Процедура, правила реєстрації в документі FATC >>>
Неофіційний переклад від 2019-09 Про податкові вимоги до іноземних рахунків >>>
Соглашение >>> между Правительством Соединенных Штатов Америки и Правительство Украины

Щоб зареєструватися в системі IDES, банк або інша фінансова организація також повинна мати SSL-сертифікат, який буде потрібно для аутентифікації организації, а також для захисту даних від попадання в руки зловмисників. Пріватний ключ сертифіката використовується для шифрування повідомлень в IDES, а також подальшого декодування повідомлень, які передаються від відправника до IRS і назад.

Довірені сертифікати ССЛ для здачі звітності в IDES

Код Сертифікат (2 шт.) рік - Ціна Купити
D-OV id410 DigiCert Basic SSL OV
OV SSL FQDN
Code: D-OV
ціна на 1 рік - 10 720 грн.30 грн/доба
1 - 10 720 грн.
30 грн/доба
D-EV id420 DigiCert Basic SSL EV
EV SSL FQDN
Code: D-EV
ціна на 1 рік - 15 920 грн.44 грн/доба
1 - 15 920 грн.
44 грн/доба

Система https://www.idesgateway.com предназначена для использования иностранными финансовыми учреждениями с регистрацией Закона о налоговом соблюдении иностранных счетов (FATCA), правительствами с межправительственными соглашениями модели 1 или модели 2 и некоторыми организациями, такими как налоговые агенты США (USWA), территориальными финансовыми институтами (TFI) сторонними разработчиками и поставщиками коммерческого программного обеспечения, получившими разрешение на использование IDES.

Весь доступ и действия в этой системе могут быть зарегистрированы, отслежены и проверены в любое время. Несанкционированное использование системы IDES запрещено и подлежит уголовному и гражданскому наказанию.