Програма заміни SSL сертифікатів від інших сертифікаційних центрів на сертифікати DigiCert, Thawte, GeoTrust, Rapid Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

Програма DigiCert по заміні сертифікатів, отриманих в інших сертифікаційних центрах
DigiCert Competitive Replacement Program

лого сертифікатів SSL DigiCertЯкщо у Вас є діючий сертифікат SSL від іншого сертифікаційного центру, Ви можете скористатися даною програмою і обміняти його на сертифікат від DigiCert Group. Ви можете обміняти будь-яке Ваше поточний сертифікат на будь-який більш престижний сертифікат DigiCert, Thawte, GeoTrust, Rapid і при цьому отримати безкоштовно до 12 місяців додатково за програмою DigiCert Competitive Replacement Program. Ви оплатите тільки вартість за 1 рік, при цьому термін дії Вашого нового сертифікату буде збільшений на термін, який був невикористаних в попередньому сертифікаті від іншого сертифікаційного центру.

Якщо Ви хочете скористатися даною програмою DigiCert Competitive Replacement Program і провести заміну сертифіката SSL на престижний і надійні сертифікат DigiCert Group натисніть зелену кнопку нижче і заповніть коротку форму:


* Програма DigiCert Competitive Replacement Program дійсна в рамках вимог CAB Forum

Мета програми: Поліпшенням безпеки веб-сайтів за рахунок DigiCert Competitive Replacement Program.

Хто може взяти участь в програмі: Якщо Ви маєте діючий активний сертифікат, виданий іншим сертифікаційним центрів, наприклад Baltimore, Comodo, Entrust, GlobalSign, GoDaddy, SECOM, Polish CA Certum, USER Trust - Comodo’s White Label Root - Ви маєте право взяти участь в DigiCert Competitive Replacement Program.

Нижче наведені приклади заміни вашого поточного сертифіката для розрахунку конкурентної заміни ( DigiCert Competitive Replacement Program )

Ваш поточний сертифікатВаш новий сертифікат DigiCertСкільки ви заплатите
будь-який SSL (DV, OV, EV)будь-який SSL (DV, OV, EV)за 1 рік
будь-який CodeSigningбудь-який CodeSigningза 1 рік
закінчується через
1-24 місяці
2 годаза 1 рік

Чому сучасний бізнес вибирає сертифікати від DigiCert

DigiCert не розпорошувати на всі напрямки в бізнесі, а зосереджений на інтернет-безпеки, таким чином SSL-сертифікати є основним видом діяльності корпорації DigiCert, який спрямований на захист Вашого бізнесу. Ім'я DigiCert знають мільйони людей у ​​всьому світі. Тут наводяться деякі з причин по яким Вам варто перемкнутися на сертифікати від компанії DigiCert:

  1. DigiCert - перший в світі міжнародний сертифікаційний центр. Компанія має багаторічний досвід у сфері забезпечення безпеки вищого класу.
  2. SSL експертиза На відміну від інших постачальників сертифікатів SSL, цифрові сертифікати є одним з основних напрямків діяльності компанії DigiCert. Компанія фокусується саме на цій сфері, як результат - DigiCert є загальновизнаним світовим експертом по SSL продукції, пропонуючи повний спектр SSL сертифікатів - EV, OV, DV, SGC, WildCard і SAN SSL сертифікати для клієнтів по всьому світу. Друк довіри Trusted Site Seal доступна на 18 мовах і є всесвітньо визнаним символом довіри і надійності. DigiCert забезпечує простий, зручний і ефективний спосіб роботи з сертифікатами ssl, надає мультимовну техпідтримку. За допомогою менеджменту DigiCert Certificate Center ви можете легко управляти сертіфікатамі- ви можете продовжити, скасувати або перевипустити сертифікат самостійно або через партнера, який супроводжує Ваше замовлення.
  3. Розумний вибір Широкий вибір комбінації параметрів в сертифікатах DigiCert, безкомпромісна інфраструктура, бездоганна репутація, багатомовний саппорт. Все це і багато іншого роблять DigiCert кращими в сфері онлайн-безпеки. Захищайте ваші дані, ваш бізнес, переконайте Ваших користувачів в тому, що ви дбаєте про безпеку сервісу, використовуючи для цього сертифікати DigiCert - всесвітньо визнаного фахівця в онлайн-захисту.

лого SSL DigiCert сертифікатівЧому треба переходити на сертифікати DigiCert?

Бездоганна репутація Як перший міжнародний центр сертифікації, що пропонує сертифікати SSL, DigiCert бачив багато видів атак на безпеку - і до сих пір успішно продовжує забезпечувати захист від них.

Сертифікаційний центр DigiCert це:

На відміну від інших продавців SSL, DigiCert спеціалізується тільки на сертифікатах. Якщо ви хочете отримати довіру від користувачів ваших онлайн-сервісів - прийшов час переходити на сертифікати SSL.

Можливо, коли Ви тільки починали Ваш бізнес, то робили вибір виходячи з принципу "швидко і дешево". Але зараз, ми впевнені, Ви вже переросли цей етап і розумієте наскільки Важлива якість.

Можливо, Ви розширилися і додали більше доменів. Або, можливо, Ви придбали сервер і найняли ІТ-персонал для його обслуговування. Ваш бізнес виріс. Тепер у вас є рівень і репутація, яку треба зберегти. "Швидкий і дешевий" сертифікат можливий тільки на стартовому етапі, він не може забезпечити необхідний рівень довіри і захисту. Ви вже досягли того рівня щоб придбати сертифікати від DigiCert.

Ваші потреби ростуть разом з потребами компанії. Ваша IT інфраструктура розширилася. Вам потрібно контролювати і піклуватися про онлайн-безпеку і вам вже потрібно щось більше ніж просто "налаштування". Прийшов час апгрейда.

DigiCert з розумінням ставиться до проблем і складнощів, через які доводиться пройти компаніям на етапах становлення і зростання, адже і DigiCert когд-то стартували в гаражі як і багато інших. Тому сертифікати SSL, які пропонує DigiCert, адаптовані під кожен крок вашого зростання - від простих недорогих до престижних і дорогих.

Продуктам інтернет-безпеки DigiCert довіряють мільйони людей по всьому світу. Багато представників бізнесу по всьому світу усвідомлюють важливість підвищення рівня сертифікатів SSL. Ось кілька причин, по яким варто зробити апгрейд сертифікатів SSL низького рівня до сертифікатів групи DigiCert:

  1. Широкий вибір Компанія DigiCert пропонує широкий вибір SSL сертифікатів з різними характеристиками і рівнями верифікації, включаючи сертифікати з підтвердженням організації Organization Validation (OV) і "зелені" сертифікати з розширеною перевіркою Extended Validation (EV).
  2. Панель управління Сертифікати від центру DigiCert мають панель управління DigiCert Certificate Center, через яку ви можете перевипустити, продовжити термін дії, або анулювати сертифікат.
  3. Багаторічний досвід DigiCert в сфері онлайн-безпеки Безпека - це все чим займається компанія DigiCert протягом всього часу свого існування. Бездоганна репутація лідера по онлайн-безпеки - важливий фактор для довіри сертифікаційного центру DigiCert.
  4. Легкість і простотаЗ ростом Вашого бізнесу IT структура компанії зростає і ускладнюється. DigiCert пропонує всебічну експертну підтримку навіть для самої складної конфігурації сервера. Техпідтримка доступна по телефону, електронній пошті, в чатах і базах знань. Підтримка забезпечується на 18 мовах, Ви можете отримати відповіді на свої питання, незалежно від того де ви знаходитесь.
  5. Практично і бескомпромісно. Широкий спектр комбінацій характеристик в продуктах безпеки від DigiCert, беспкомпроміссная надійність, якісна і багатомовна підтримка, бюджетні ціни - все це робить DigiCert світовим лідером в сфері сертифікатів SSL.